UiZ zaprasza na kolejną edycję branżowej konferencji dla Inwestorów


2023-03-08
„Inwestowanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej" to temat konferencji, która odbędzie się 20 kwietnia 2023 roku w Warszawie. Prelegentami podczas tego spotkania będą, między innymi, prof. Marek Belka i prof. Witold Orłowski.

„Inwestowanie w dynamicznie zmieniającej się sytuacji rynkowej” to wydarzenie organizowane już po raz drugi w ramach Uniwersytetu Inwestycji Ziemskich (UIZwww.uiz.pl), tematycznej konferencji poruszającej najważniejsze zagadnienia dotyczące rynku inwestycji. W tym roku konferencja będzie poświęcona, między innymi, takim zagadnieniom jak: perspektywy rynku inwestycyjnego w Polsce i na świecie, kalkulowanie ryzyka, prawne korzyści lokowania kapitału w nieruchomości, czy pozafinansowe aspekty inwestowania. Wydarzenie jest przeznaczone głównie dla Inwestorów, praktyków oraz ekspertów branży inwestycyjnej: przedsiębiorców, konsultantów inwestycyjnych oraz przedstawicieli sektora bankowego i prawniczego.

UiZ jest unikalną inicjatywą mająca na celu rozpowszechnianie wiedzy inwestycyjnej, ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji w ziemię. UiZ wspiera biznes, demonstrując praktyczne modele współpracy, jak również najlepsze rozwiązania w obrocie ziemią. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość skorzystania z know-how wiodących praktyków biznesu, firm doradczych oraz ekspertów, jak również zapoznania się z najlepszymi propozycjami inwestycyjnymi w Polsce. Pierwsza edycja odbyła się 19 września 2019 r (relację z wydarzenia można obejrzeć TUTAJ).

Organizatorem wydarzenia jest Universe Properties Group®

Partnerem Merytorycznym jest firma Rodzinne Inwestycje® (www.rodzinneinwestycje.pl)

Zapraszamy również na nasz blog: www.grunttoziemia.pl

Konferencja odbędzie się w FORCIE LEGIONÓW przy ul. Zakroczymskiej 12 w Warszawie

Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji, prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@uiz.pl

 

O firmie

Rodzinne Inwestycje jako ekspert rynkowy aktywnie angażują się w działania edukacyjne, aby Inwestorzy mieli pełną świadomość inwestycyjną i wiedzę o tym, jak znaczące dla własnego bezpieczeństwa finansowego jest posiadanie odpowiednio wyselekcjonowanego gruntu, zwłaszcza zabezpieczonego aktem notarialnym. W 2020 roku spółka otrzymała Certyfikat „Produkt Warmia-Mazury” przyznany przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego za promocję regionu i rozwój gruntów zlokalizowanych na terenie województwa.Nadesłał:

lena.pytkowska@pankowalski.com.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl