Nowy Dyrektor Sprzedaży ds. Programów Emerytalnych w Esaliens TFI


2018-04-16
Do zespołu Esaliens TFI dołączył Przemysław Gawlak. Objął on stanowisko Dyrektora Sprzedaży ds. Programów Emerytalnych. W ramach TFI będzie odpowiadał m.in. za zarządzanie dedykowanym zespołem sprzedażowym oraz rozwój i dostosowanie ofert w zakresie programów emerytalnych.

Cieszę się, że zostałem członkiem zespołu, który ma wielkie osiągnięcia w zakresie planów i programów emerytalnych. Esaliens TFI nie tylko jest prekursorem tego typu rozwiązań na polskim rynku, ale również ma najdłuższe doświadczenie w ich zarządzaniu – od ponad 18 lat prowadzi najstarszy w Polsce pracowniczy program emerytalny. Z szacunkiem odnoszę się do tych sukcesów i do czołowej pozycji wśród TFI wypracowanej dzięki globalnemu doświadczeniu oraz współpracy z grupą Legg Mason – deklaruje Przemysław Gawlak, Dyrektor Sprzedaży ds. Programów Emerytalnych.

Przeczytaj również:

 

Programy emerytalne to obecnie jeden z najbardziej perspektywicznych obszarów, na który składa się zarówno rosnąca świadomość emerytalna Polaków, jak i plany rządowe związane z wprowadzeniem pracowniczych planów kapitałowych. Dla nas to od lat jeden z kluczowych obszarów działalności, ponieważ ponad 40% wszystkich środków zarządzanych przez Esaliens ma charakter emerytalny. Dlatego nadal chcemy efektywnie go rozwijać, inwestując w uznanych na rynku specjalistów. Zdecydowaliśmy się na osobę doświadczoną - z dorobkiem i niepodważalnymi sukcesami w zakresie sprzedaży, doskonale znającą obszar programów emerytalnych i potrafiącą kompleksowo rozwijać zespoły sprzedaży mówi Jacek Treumann, Członek Zarządu Esaliens TFI SA.

 

Przemysław Gawlak posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeń grupowych. Swoje kompetencje budował m.in. na stanowiskach menedżerskich i kierowniczych w takich firmach jak Nationwide TUnŻ S.A. (aktualnie Aegon), Grupie Allianz Polska, Warta Vita TUnŻ S.A. czy GrECo JLT Polska Sp. z o.o. Wśród jego kluczowych kompetencji leży operacyjne zarządzanie zespołem sprzedawców, a także zarządzanie relacjami B2B oraz B2B2C. Jest uznanym rynkowym ekspertem w dziedzinie dystrybucji ubezpieczeń oraz sektora dobrowolnych planów emerytalnych, a także systemów wynagradzania employee benefits.Nadesłał:

UnicornMedia

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl