Muzyka bez praw autorskich (royalty free) - czy wiesz o niej wszystko?


2018-08-02
Najczęściej zadawane pytania dotyczące muzyki royalty free.

Przeczytaj również:
  1. Muzyka bez praw autorskich
  2. Ile kosztuje zdobycie royalty music free?
  3. Jakie są korzyści używania muzyki bez praw autorskich (royalty free)?
  4. Czy muzyka bez opłat ZAiKS jest legalna?
  5. Jakiego rodzaju muzykę oferuje APR Media?
  6. Jak działa wolna od opłat muzyka ARP Media?
  7. Jaka jest funkcjonalność aplikacji MediaSync?

1. Muzyka royalty free

Muzyka wolna od tantiem nazywana jest Royalty free music. Model licencjonowania polega na jednorazowej opłacie lub opłatach abonamentowych wnoszonych przez licencjobiorcę do licencjodawcy. Wtedy licencjobiorca zyskuje prawo do odtwarzania własności intelektualnej (zakupionej muzyki), bez konieczności wnoszenia kolejnych opłat. To do tej pory najtańsze, najprostsze i najbardziej znany i dogodny sposób na publiczne odtwarzanie muzyki.

2. Ile kosztuje zdobycie royalty music free?

Koszta są praktycznie zerowe - wymagają wnoszenia jedynie opłaty abonamentowej. Dodatkowo, w rozwiązaniu proponowanym przez APR Media, korzystanie z usługi można rozpocząć od 2 tygodniowego testu GRATIS, bez żadnych zobowiązań.

3. Jakie są korzyści używania muzyki bez praw autorskich (royalty free)?

Brak procedur związanych z podpisywaniem umów, opłatami tantiem i innymi problemami związanymi z muzyką objętą prawem autorskim. Doskonałe brzmienie bez reklam radiowych i wiadomości. O tym, dlaczego warto wybrać muzykę na wolnej licencji zamiast komercyjnej przeczytacie w artykule na blogu APR Media. Poza tym taka muzyka świetnie sprawdza się jako narzędzie audiomarketingu.

4. Czy muzyka bez opłat ZAiKS jest legalna?

To w 100% legalna alternatywa dla komercyjnej muzyki nadal odtwarzanej w niektórych lokalach czy sklepach. Szerszy artykuł dotyczący legalnej muzyki w lokalu bez opłat z prawniczym wyjaśnieniem znaleźć można na blogu APR Media.

5. Jakiego rodzaju muzykę oferuje APR Media?

Muzykę dostosowaną do potrzeb każdego klienta: pop, dance, house, rock, smooth jazz, lounge, chill, club, fitness, relaks&SPA, blues. Oferujemy muzykę wokalną, instrumentalną i wiele, wiele innych. Zapraszamy do przesłuchania najczęściej wybieranych kawałków przez naszych klientów.

6. Jak działa wolna od opłat muzyka ARP Media?

Wszystko co potrzebujesz to MediaSync.

 

Wszystko, czego potrzebujesz do odtworzenia legalnej muzyki w lokalu lub sklepie to aplikacja MediaSync, którą otrzymuje od nas każdy Klient. Aplikacja MediaSync pozwala na pobieranie muzyki z naszego serwera i zapisywania jej na dysku twardym. Dzięki temu muzyka może być odtwarzana bez potrzeby stałego dostępu do sieci. Aplikacja daje ogromne możliwości – wybór dowolnej playlisty, filtrowanie wokal/instrumental, spokojny/umiarkowany/dynamiczny, comiesięczna aktualizacja muzyki, muzyka na specjalne okazje, pomoc help desku poprzez zdalne połączenie, uruchamianie i wyłączanie o określonej godzinie. Do każdego oprogramowania MediaSync Network oferujemy dedykowane urządzenie odbiorcze MediaBox.Nadesłał:

APR Media
http://aprmedia.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl