Jak osiągnąć wolność finansową – darmowy live z Moniką Richardson


Jak osiągnąć wolność finansową  – darmowy live z Moniką Richardson
2021-04-28
W czwartek 29 kwietnia o godz. 20.00 Monika Richardson – znana dziennikarka i prezenterka powie, jak osiągnąć wolność finansową, by nie martwić się o jutro. Wystąpi podczas bezpłatnego 5-dniowego eventu online „Live Life Now Challenge”,

organizowanego przez wybitnego mówcę i guru motywacyjnego Polaków - Jakuba B. Bączka. Na live Moniki Richardson pt. „Od zera do 5 źródeł dochodu pasywnego dla Ciebie” można się zapisać poprzez platformę https://livelifenow.com.pl/.

Rok 2020 nie był łatwy, obecny też jest wyzwaniem i wymaga wielu poświęceń. Kariera, relacje osobiste czy finanse – wiele sfer naszego życia wymaga zmiany. Świat już nigdy nie będzie taki jak przed pandemią, a to oznacza, że narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu również muszą się zmienić. Dlatego Jakub B. Bączek - trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stephane Antigi, z którą w 2014 roku zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Świata, autor 18 książek sprzedawanych w 17 krajach, mówca, który za swoje wystąpienie na stadionie piłkarskim INEA otrzymał owacje na stojąco od ok. 30 000 zgromadzonych osób i twórca Akademii Trenerów Mentalnych, organizuje „Live Life Now Challenge” - bezpłatny cykl pięciu spotkań z pięcioma ekspertami z różnych dziedzin: zdrowia, rodziny, budowania marki osobistej, psychologii i finansów, by pomóc ludziom zmienić swoje życie, odzyskać kontrolę nad przyszłością i odnieść sukces. Wydarzenie odbywa się w dniach 25-29 kwietnia, a każdego dnia występuje inny gość. Event odbywa się online poprzez stronę https://livelifenow.com.pl/.

- Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia. Świat, w którym żyjemy, zmienił się nieodwracalnie, ale zmiana ta daje olbrzymią szansę dla tych, którzy tworzą plan, a następnie go realizują. Motywacja to klucz - bez niej nie zaczniesz, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich, którzy pragną dokonać zmiany w swoim życiu na event „Live Life Now Challenge”, gdzie wystąpi pięciu najlepszych ekspertów, a ich wykłady motywacyjne będą prawdziwą inspiracją do zmian w kluczowych obszarach życia: zawodowych i osobistych. Podejmijcie wyzwanie! - mówi Jakub B. Bączek.

Jednym z ekspertów, który wystąpi na żywo podczas „Live Life Now Challenge” jest Monika Richardson – znana i popularna dziennikarka i prezenterka. W swoim wykładzie udzieli porad, jak pracując mniej, zarabiać więcej i dlaczego w kwestii finansów warto liczyć tylko na siebie. Poruszy tematy takiej jak, „Bardzo realistyczne i rozsądne podejście do finansów”, „Konkretne pomysły na zbudowanie przychodów pasywnych”, „Mniej pracy, więcej zysków – jak to zrobić krok po kroku?”.

Więcej informacji na stronie https://livelifenow.com.pl/.Nadesłał:

Jakub Gniadzik

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl