Dlaczego najwięksi biznesmani umieją pracować pod presją


Dlaczego najwięksi biznesmani umieją pracować pod presją
2023-03-08
Już 9 marca br. odbędzie się konferencja Moc bez ograniczeń, poświęcona tematyce motywacji w codziennym życiu i biznesie.

Na uczestników czeka wiele interesujących prelekcji, głównej gwiazdy, czyli Nicka Vujicica, a także Mateusza Wróbla, prezesa Supreme Energy oraz autora książki o tematyce network marketingu „O tym się nie mówi”.

Przeczytaj również:

Jednym z głównych punktów programu konferencji będzie prelekcja Mateusza Wróbla, zatytułowana „Presja to przywilej, a więc jak szukać bodźców do tego, żeby się chciało? Co robić, aby mieć motywację do działania i dlaczego najwięksi biznesmani umieją pracować pod presją”. Prezes Supreme Energy podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z zarządzaniem firmą w dynamicznym środowisku biznesowym, gdzie presja czasem może być bardzo duża.

W swojej prelekcji Mateusz Wróbel skupi się na tym, jak radzić sobie z presją w biznesie i jak znaleźć motywację do działania w trudnych sytuacjach. Poruszy również temat, dlaczego niektórzy ludzie dobrze pracują pod presją, podczas gdy inni mają z tym trudności. W swojej prezentacji prezes Supreme Energy przedstawi praktyczne wskazówki, jak utrzymać wysoką motywację w pracy, jak radzić sobie ze stresem i jak skutecznie działać w sytuacjach wymagających szybkich decyzji.

Konferencja Moc bez ograniczeń będzie również okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami w dziedzinie zarządzania firmą, marketingu i sprzedaży. Wśród prelegentów znajdą się doświadczeni przedsiębiorcy oraz specjaliści z dziedziny biznesu, którzy podzielą się swoimi wskazówkami i doświadczeniami.

Organizatorzy zapewniają, że konferencja Moc bez ograniczeń będzie doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz do wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi uczestnikami. Wydarzenie to skierowane jest do przedsiębiorców, menedżerów oraz wszystkich osób, które chcą zdobyć nową wiedzę i umiejętności związane z prowadzeniem biznesu oraz poznać strategie i kroki do pełnej samorealizacji w życiu.

Konferencja Moc bez ograniczeń odbędzie się w czwartek 9 marca br. w Warszawie. Szczegółowe informacje dotyczące programu wydarzenia oraz rejestracji uczestników znajdują się na stronie internetowej konferencji.

 

 

Mateusz Wróbel - przedsiębiorca, Prezes Zarządu Supreme Energy, lidera wśród firm prowadzących sprzedaż produktów z branży OZE w Polsce. Biznesman aktywnie rozwijający 6 firm, których jest współwłaścicielem. Od 10 lat związany z branżą sprzedaży. Dodatkowo jest coachem oraz mówcą motywacyjnym specjalizującym się w mentoringu i budowaniu samodzielnych zespołów. Zwolennik tezy, że ciężka praca zawsze przynosi efekty. Autor książki o tematyce network marketingu „O tym się nie mówi”, która przekazuje know-how oraz narzędzia niezbędne do zaplanowania i ukierunkowania swoich działań na sukces. Nadesłał:

k.zajkowska@agencjafaceit.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl