Akcjonariusze True Games Syndicate zdecydują o wprowadzeniu programu motywacyjnego


2021-09-08
Akcjonariusze True Games Syndicate S.A., notowanej na NewConnect spółki będącej w procesie połączenia z True Games S.A., zdecydują podczas najbliższego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia o wprowadzeniu programu motywacyjnego dla Zarządu, Rady Nadzorczej oraz kluczowych współpracowników Spółki.

Akcjonariusze True Games Syndicate S.A., notowanej na NewConnect spółki będącej w procesie połączenia z True Games S.A., zdecydują podczas najbliższego Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia o wprowadzeniu programu motywacyjnego dla Zarządu, Rady Nadzorczej oraz kluczowych współpracowników Spółki. Celem programu jest zmotywowanie kluczowych osób w Spółce do rozwoju działalności produkcyjnej, wydawniczej, a także do rozbudowy zespołu deweloperskiego oraz realizacji ogłoszonych produkcji. Będzie on oparty o długoterminowy wzrost kapitalizacji Spółki.

Przeczytaj również:

Projekty uchwał zakładają wprowadzenie Programu Motywacyjnego na lata 2021-2024. Zakłada on zaoferowanie w tym okresie do 900 tys. warrantów subskrypcyjnych, które będą uprawniały do objęcia takiej samej liczby akcji po cenie nominalnej 0,10 zł. Warunkiem objęcia warrantów przez osoby uczestniczące w  programie będzie osiągnięcie średniej ceny rynkowej za akcję z dwóch następujących po sobie dni sesyjnych w danym okresie rozliczeniowym kończącym się 30 czerwca 2022 roku, 31 grudnia w 2022 oraz 2023 roku. Średnie ceny uprawniające do objęcia akcji w latach za akcje na poziomie kolejno 2,50 zł,  4,50 zł i 6,50 zł, co oznacza, że  dla uruchomienia pierwszej transzy konieczne jest osiągnięcie średniej ceny z dwóch dowolnych następujących po sobie sesji do dnia 30 czerwca 2022 roku na poziomie 2,50 zł. Analogicznie ceny 4,50 zł i 6,50 zł za akcje muszą być osiągnięte odpowiednio do końca grudnia 2022 i 2023 roku.

- Wprowadzenie Programu Motywacyjnego opartego o wartość rynkową akcji pozwoli w obiektywny sposób ocenić rozwój Spółki oraz jej postrzeganie przez rynek i inwestorów. Zgodnie z opublikowanym niedawno harmonogramem wydawniczym każdy dzień, w którym uruchamiane są warranty subskrypcyjne, jest poprzedzany istotnymi premierami. Dowiezienie ich w terminie oraz sukces sprzedażowy powinny mieć więc wpływ na wycenę rynkową, a co za tym idzie uruchomienie poszczególnych transz - komentuje Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games, głównego akcjonariusza True Games oraz Członek RN True Games Syndicate.

True Games, producent i wydawca gier z Rodziny Movie Games, z którym zamierza połączyć się True Games Syndicate, pracuje obecnie nad produkcją dwóch gier. Night Club Manager: Violet Vibe to tytuł, w ramach którego gracz wcieli się w postać właściciela klubu nocnego i stworzy go od podstaw. Do jego zadań będzie należało m.in. zaaranżowanie wnętrz klubu oraz wybór odpowiedniej muzyki, która będzie rozgrzewać atmosferę i zachęcać do tańca. Druga gra to niezapowiedziana jeszcze produkcja o roboczej nazwie Project Castle. Pozwoli ona graczom wcielić się w postać osadzonego w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Wykorzystując znajomości i wewnętrzne układy będzie próbował wydostać się z więzienia. Ucieczka może okazać się skomplikowana, a gracz będzie musiał wykazać się kreatywnością i sprytem, żeby pozostać przy życiu. Realizm rozgrywki gwarantuje zastosowanie techniki FPP, która pozwala na odgrywanie immersyjnych scenariuszy. Ponadto producent zapowiedział również dwa kolejne tytuły: Gangster Simulator oraz Dirty Cop.

- Mamy bardzo ambitne plany dotyczące harmonogramu naszych produkcji. Pierwsza z nich, a więc Night Club Manager, zadebiutuje na PC już w lutym przyszłego roku a symulator ucieczki z więzienia w czerwcu 2022 r. Prace nad powyższymi grami idą bardzo sprawnie. Jako Zarząd robimy wszystko, aby dostarczyć graczom jak najlepsze produkcje, a akcjonariuszom True Games i True Games Syndicate satysfakcję z inwestycji w nasz projekt komentuje Patryk Jasiński, prezes True Games oraz prezes True Games Syndicate.

31 sierpnia br. Spółka uzgodniła oraz zatwierdziła plan połączenia z notowaną na NewConnect spółką True Games Syndicate S.A. (dawniej K&K Herbal Poland S.A.). Plan połączenia zawiera dalsze etapy działań oraz zaktualizowane wyceny obu Spółek, zgodnie z którą wszystkie akcje True Games S.A. są warte 15,0 mln zł, natomiast akcje True Games Syndicate (dawniej K&K Herbal) zostały wycenione na 15,2 mln zł. W kolejnym kroku akcjonariusze spółek zdecydują o zatwierdzeniu połączenia oraz warunków emisji połączeniowej.Nadesłał:

Franciszek Szukała

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl